React Frontend Engineer

Company

Place

Poznań

Type

Remote

contract

Full time

salary

SHARE

PRINT

company

Place

Poznań

Type

Remote

Contract

Full time

salary

SHARE

PRINT

Monitorujemy media, pozyskując informacje z internetu, social media, prasy, radia i telewizji. Dziś, kiedy źródła liczy się w milionach, zapewniamy dostęp do najszerszej i najdynamiczniej rozwijanej bazy mediów na rynku.
Ale to nie wszystko – specjalizujemy się w profesjonalnej analizie przekazu. W naszej ofercie znajdziesz przeglądy mediów, audyty i raporty medialne oraz newslettery i biuletyny, w których diagnozujemy wizerunek marki, branży czy wydarzenia.
Doświadczenie, wiedza, elastyczność i najwyższej jakości obsługa sprawiają, że Agencję Informacyjną PRESS-SERVICE wybierają najbardziej wymagający Klienci.

Responsibilities

Rozwój i utrzymanie responsywnych interfejsów użytkownika dla rozproszonych systemów informatycznych wspomagających proces klasyfikowania danych w oparciu o najnowsze oraz sprawdzone technologie. Udział przy wytwarzaniu oprogramowania na każdym etapie od momentu powstania koncepcji kreowanej wspólnie przez zbieranie wymagań, wybór technologii po wdrożenie za pomocą CI/CD na produkcję w postaci mikrousług. Wytwarzając oprogramowanie wykorzystujemy podejście zwinne, zbierając wymagania podczas sesji event stormingowych.

Requirements

Znajomość j. polskiego na poziomie komunikatywnym
JavaScript
React.js
TypeScript
HTML
CSS
CI/CD
GIT
REST
Node.js
Scrum
3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane:
Message Queuing
TDD
Microservices
Redis
Python
C#
Socket.io

What we offer

możliwość wpływu na kształt procesów i wybór technologii
prowadzenie prac rozwojowych
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
umowę o pracę
pracę zdalną
lekcje języka angielskiego
prywatną opiekę medyczną
spotkania integracyjne
firmową drużynę sportową
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne
konkursy, akcje i eventy firmowe.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Część informacyjna: Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.; ul. Marcelińska 14, 60-801 Poznań; 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych –iod[małpa]psmm.pl; 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.; 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 9 miesięcy; 5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie; 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym również profilowaniu; 8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne i ich przetwarzanie następuje na podstawie dobrowolnej zgody umieszczonej poniżej. Klikając w przycisk „Wyślij”/”Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

other by author

Freelance
Position Remote
Place
Poznań, Poland
Freelance
Position Remote
Place
Poznań, Poland
Freelance
Position Remote
Place
Poznań, Poland
Freelance
Position Remote
Place
Poznań, Poland

simliar jobs

Full time
Position Hybrid
Place
Warsaw, Szpitalna 8A, Poland
B2B
Position Hybrid
Place
Warszawa, Poland
Full time
Position Stationary work
Place
Warsaw, Poland
B2B
Position Hybrid
Place
Warsaw, Poland

some text here..

Share This

Share this with your friends!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

apply to: React Frontend Engineer