Senior Brand Designer

Company

Place

Wrocław

Type

Remote

contract

Freelance

salary

company

Place

Wrocław

Type

Remote

Contract

Freelance

salary

Kogo szukamy:
Poszukujemy doświadczonego Brand Designer’a do współpracy zdalnej, opartej na elastycznych warunkach.

O nas:
Jesteśmy niezależną agencją kreatywną o butikowym charakterze – nierozbudowana struktura, przyjazna atmosfera, zrównoważone tempo pracy.
Budujemy silne i wartościowe marki, w ramach działań branding’owych – jest to rdzeń naszej działalności. Ponadto tworzymy serwisy internetowe, łączące nowoczesny design z zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami – cały czas rozwijając nasz zespół IT. Na koniec wszystko spinamy w całość, realizując skuteczną komunikację, zwłaszcza w kanałach nowych mediów.

Dołącz do nas jako Brand Designer i twórz wspólnie z nami, wyróżniające się projekty. Pracuj tyle, ile chcesz, gdzie chcesz, w godzinach, które sam sobie ustalisz. Wybieraj tylko te projekty, które czujesz, którymi będziemy mogli wspólnie pochwalić się w naszych portfolio.

Responsibilities

Zadania:
– Kreatywne rozwiązywanie problemów projektowych, w oparciu o strategię marki i brief;
– Prowadzenie poszukiwań koncepcyjnych oraz rozwijanie koncepcji we współpracy z zespołem;
– Przygotowywanie projektów z zakresu działań branding’owych tj. logo, Identyfikacja wizualna, brand design, Key visual, brand manual, Księga znaku;
– Przygotowywanie projektów materiałów biurowych, reklamowych, social media, oznakowania przestrzeni, opakowań;

Requirements

Umiejętności:
– Szeroka wiedza z zakresu projektowania graficznego, poparta co najmniej 5letnim doświadczeniem zawodowym;
– Umiejętność precyzyjnego i sprawnego przekształcania idei w działające produkty;
– Dobra organizacja pracy, samodzielność i skuteczność w działaniu;
– Dbałość o detale, terminowość i odpowiedzialność;
– Biegła znajomość programów graficznych (pakiet Adobe);
– Doświadczenie projektowe zdobyte przy projektach graficznych, w zakresie tworzenia brandingu i identyfikacji wizualnej marek;
– Znajomość zagadnień z zakresu druku (DTP);

Mile widziane:
– Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
– Doświadczenie w pracy zdalnej;
– Znajomość zagadnień z zakresu projektowania typografii;
– Umiejętność tworzenia ilustracji;

Dodatkowo jeśli masz doświadczenie projektowe, zdobyte przy projektach graficznych, w zakresie tworzenia stron internetowych; znajomość zagadnień z zakresu UX; tworzyłeś System Design/Style Guide; też nam koniecznie o tym powiedz ;)

What we offer

– Elastyczną formę współpracy;
– Pracujesz tyle, ile chcesz;
– Pracujesz w miejscu, w którym chcesz;
– Pracujesz w godzinach, w których chcesz;
– Pracujesz tylko przy projektach, przy których chcesz;
– Bardzo dobre warunki współpracy w oparciu o umowę b2b;
– docelowo 10000-14000 netto w zależności od umiejętności;
– możliwość ustalenia gwarantowanej ilości projektów (w ujęciu wielkości przychodu);
– Wsparcie naszego zespołu;
– Szkolenia, kursy, konferencje.

other by author

Freelance
Position Remote
Place
Wrocław, Poland

simliar jobs

Full time
Position Hybrid
Place
Warsaw, Szpitalna 8A, Poland
B2B
Place
Warszawa, Poland
Full time
Position Stationary work
Place
Warsaw, Poland
B2B
Place

some text here..