Junior/ Regular Graphic Designer

Company

Place

Warszawa

Type

Hybrid

contract

Full time

salary

SHARE

PRINT

company

Place

Warszawa

Type

Hybrid

Contract

Full time

salary

SHARE

PRINT

Cześć!
Jesteśmy Monday Group i szukamy do zespołu graficznego Junior/ Regular Graphic Designer(a/ki)

Ponieważ mamy „ręce i biurka” pełne projektów, potrzebujemy kogoś, kto wesprze nas i naszych klientów kreatywną głową, graficznymi zdolnościami, intuicją oraz poczuciem estetyki i elastyczności w tworzonych kreacjach.

Responsibilities

Czym będziesz się zajmować?

– Projektowaniem grafik pod digital (social media, GDN, mailing);
– Wsparciem w tworzeniu KV kampanii digital do przetargów i nowych ofert dla Klientów;
– Składaniem projektów do druku (DTP) oraz dokumentów pdf online;
– Tworzeniem animacji typu explainer video;
– Współpracą z Artem, Copy, Trafficiem, Accountem, Project Managerem;
– Udziałem w burzach mózgów oraz wsparciem graficznym w składaniu ofert;

Requirements

Odezwij się do nas jeśli:
➡️ Masz doświadczenie w projektowaniu graficznym oraz w pracy w agencji digital, dzięki czemu mogłeś/aś poznać środowisko i specyfikę pracy na stanowisku podobnym do tego, które oferujemy;

➡️ Znasz programy pakietu Adobe (Ai, Ps, Id, Ae), podstawowe umiejętności obsługi Adobe XD lub Figmy i After Effect – będą mile widziane;

➡️ Docenimy znajomość formatów reklamowych stosowanych w online marketingu;

➡️ Interesujesz się designem, technologią, branżą reklamową i ogólnie tym co się dzieje w social mediach;

➡️ Potrafisz pracować z briefem;

➡️ Potrafisz pracować zarówno samodzielnie jak i zespołowo, umiesz pogodzić jedno z drugim, wykazując się otwartością, pomysłowością, odpowiedzialnością za powierzone zadania i umiejętnością pracy z określonym terminem;

➡️ Znasz język polski w stopniu podstawowym – nie wymagamy biegłości, wystarczy tutaj znajomość polskiego alfabetu (umiejętność czytania polskiego tekstu) oraz otwartość do nauki. Ważniejsze są dla nas umiejętności graficzne i znajomość programów. Języka polskiego nauczysz się przy naszym wsparciu.

Czujesz, że to propozycja dla Ciebie?

Możesz dać nam znać na dwa sposoby
– wyślij CV wraz portfolio, żebyśmy mogli Cię nieco poznać i zobaczyć Twoje pomysły oraz realizacje;
– nie masz CV ani portfolio (dotyczy osób z Ukrainy)? Odezwij się poprzez social media – osoby kontaktowe to Anna Balion oraz Karol Sobczak, wspólnie ustalimy, w jaki sposób możemy Ciebie poznać.

What we offer

Co proponujemy?

👍Wynagrodzenie: 3200 – 5600 pln brutto

👍Dobre relacje w zespole i z klientami. Dbamy o dobre relacje w zespole, ponieważ współpraca i wsparcie są dla nas podstawowymi wartościami. Nasi pracownicy podkreślają wyjątkową atmosferę (którą udaje nam się utrzymać, nawet przy pracy hybrydowej czy zdalnej), partnerskie podejście i poczucie „bycia rozumianym”. Stawiamy na długotrwałe, partnerskie relacje z Klientami, a przede wszystkim naszym podejściem i działaniami budujemy relacje marka & konsument.

👍Zaangażowanie w działania globalne i lokalne. Współpracujemy zarówno z międzynarodowymi, topowymi markami jak i lokalnymi brandami m. in. z branży technologicznej, finansowej, bankowości, gamingowej. Nasza specjalność? Kampanie digital, social media, Public Relations, content marketing, influencer marketing.

👍Jakość nie jakoś. Zależy nam na nieszablonowym i indywidualnym podejściu do strategii, komunikacji i kreacji. Chcemy, aby nasze pomysły przykuwały uwagę, wywoływały emocje i zapadały w pamięć. Realizujmy to wspólnie, bo w grupie raźniej!

👍Elastyczność i stabilność zatrudnienia. Oferujemy różne formy zatrudnienia (umowy o pracę, B2B, zlecenia) – Ty decydujesz, na czym Ci zależy. Umożliwiamy pracę zdalną oraz hybrydową, według Twoich preferencji. Udostępniamy firmowy sprzęt (pracujemy w systemie Windows).

👍Różnorodne formy benefitów, nagród i wyrazów doceniania. Od nagród kwartalnych, bonusów za polecenie pracowników, prezentów urodzinowych, przez dofinansowanie domowego miejsca pracy, po udział w wewnętrznym konkursie „Best Mondays of the year”.

👍Dobrostan pracowników. Ponieważ ludzie są dla nas bardzo ważni, to zapewniamy dostęp do platformy Mindgram, oferującej wsparcie psychologiczne oraz rozwój osobisty, prywatną opiekę medyczną, kredyt w Pyszne.pl, gdzie można zamawiać posiłki, workation – wyjazd zespołu, który łączy elementy pracy i odpoczynku oraz dodatkowy dzień wolny w kwartale.

👍Upgrade kompetencji. Rozwijamy umiejętności poprzez szkolenia i kursy online, webinary, oraz udział w konferencjach branżowych, umożliwiamy naukę języka angielskiego a dla osoby z Ukrainy – sfinansujemy lekcje j. polskiego.

👍Szybki proces rekrutacji. Spotkamy się jeden albo góra dwa razy. Na koniec otrzymasz feedback dotyczący rozmowy oraz z wykonanego zadania rekrutacyjnego.

Potrzebujesz więcej informacji o Monday Group?

Trochę historii: Działamy od 2006 r., początkowo jako klasyczna agencja PR. W 2010r. rozpoczęliśmy proces transformacji w agencję komunikacji. Rok 2015 i 2016 to przełomowe dla nas lata: szereg świetnych kampanii digital i wiele nagród. Rok 2017 to kropka nad i: rebranding, restrukturyzacja, przystąpienie do IAB Polska. W roku 2021 zostaliśmy wyróżnieni Diamentem Forbsa 2021, jako jedno z najbardziej dynamicznie rosnących przedsiębiorstw w ciągu ostatnich trzech lat. Od 2021 jesteśmy monday group, tworząc trzy marki: monday comms, monday digital i monday strategy. Każda z nich ma własną osobowość, zainteresowania, pasje i cele. Wzajemnie czerpią ze swoich zasobów tworząc unikatową jakość. Całość firmy tworzy 9 działów: Brand&Corporate Communication, Consumer&Gaming, Digital Marketing, Social Media B2C, B2B Communication, Public Affairs, Google oraz Finance&Administration. Pracuje u nas ponad 80 konsultantów.

Więcej o nas znajdziesz na FB, Linkiedin oraz na trzech stronach naszych brandów: mondaystrategy.pl, mondaycomms.pl oraz mondaydigital.pl

Bywają wyjątkowe firmy. Bywają wyjątkowi kandydaci. Bywają wyjątkowe poniedziałki.

Zapraszamy! Sprawdźmy, czy czekaliśmy na siebie :)

other by author

Freelance
Position Remote
Place
Warszawa, Poland

simliar jobs

Full time
Position Hybrid
Place
Warsaw, Szpitalna 8A, Poland
B2B
Position Hybrid
Place
Warszawa, Poland
Full time
Position Stationary work
Place
Warsaw, Poland
B2B
Position Hybrid
Place
Warsaw, Poland

some text here..

Share This

Share this with your friends!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

apply to: Junior/ Regular Graphic Designer