Kategorie

SZUKAM
PRACY

Przeglądaj OFERTY PRACY

SZUKAM
PRACOWNIKA

Przeglądaj PROFILE PRACOWNIKÓW

AdAid.eu – platforma łącząca ukraińskich przyjaciół
z branżą kreatywną w UE

Wierzymy, że w obliczu niewyobrażalnej tragedii, jaką jest rosyjska inwazja na Ukrainę, nadszedł czas, aby europejska społeczność reklamowa wystąpiła z inicjatywą i pomogła naszym ukraińskim przyjaciołom w każdy możliwy sposób.

Dlatego właśnie uruchamiamy AdAid.eu – platformę łączącą ukraińskich specjalistów ds. reklamy z pracodawcami z innych krajów europejskich.

Niezależnie od tego, czy jesteś agencją reklamową, agencją medialną, firmą produkcyjną, czy klientem, AdAid.eu umożliwia zamieszczanie ogłoszeń o wolnych miejscach pracy – zarówno w siedzibie firmy, jak i zdalnie.

„(…) Solidaryzujemy się z Ukrainą! Chcemy pomóc naszym sąsiadom żyć na tyle normalnie, na ile jest to możliwe w obliczu wojny i emigracji. (…) Tworzymy platformę z ofertami pracy w sektorze komunikacji marketingowej, ale jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy pomocowe innych podmiotów i organizacji.”
Paweł Tyszkiewicz, dyrektor zarządzający SAR

Najnowsze Oferty Pracy

Open Call - Plus Company (Cossette,...
Toronto
PRowiec z jęz. ukraińskim - media...
Warszawa

SZUKASZ
PRACY?

DODAJ SWOJE CV BEZPŁATNIE

SZUKASZ
PRACOWNIKA?

DODAJ BEZPŁATNE OGŁOSZENIE

Kontakt

Znajdż nas na instagramie:
instagram.com/adaid.eu

Wesprzyj nas!

Środowisko reklamowe, w ramach inicjatywy AdAid.eu, chce zaoferować wsparcie poprzez ułatwienie osobom z Ukrainy znalezienia ofert pracy.

Wpłat można dokonywać z dopiskiem „na cele statutowe” w opisie przelewu:

Santander Bank Polska S.A.
45 1090 1870 0000 0001 3475 0540

STOWARZYSZENIE KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ SAR
Czerska 8/10 00-732 Warszawa

Dziękujemy serdecznie z góry za każdą wpłatę w imieniu wszystkich zaangażowanych w inicjatywę #Praca dla przyjaciół z Ukrainy