Recruitment & Talent Specialist (with Ukrainian)

Company

Place

Warszawa

Type

Hybrid

contract

Full time

salary

company

Place

Warszawa

Type

Hybrid

Contract

Full time

salary

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikat Top Employer Poland 2021, który potwierdza, że nasza firma posiada i działa wedle okreslonych procesów i standardów HR-owych ( talent development, trainings, recruitiment, wellbeing, on-boarding, inne).
Jesteśmy oddziałem lokalnym międzynarodowych struktur GroupM, które również posiadają certyfikat najlepszych praktyk HR, w ramach Top Employer Europe 2021.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Responsibilities

Twoim zadaniem będzie:

-Prowadzenie procesów rekrutacyjnych do GroupM (w tym wsparcie rekrutacyjne w zakresie zatrudnienia obywateli Ukrainy w naszej Grupie)
-Wsparcie w zakresie kompletowania odpowiednich dokumentów, związanych z pozwoleniem & zatrudnieniem Pracowników Ukrainy w GroupM Poland (pomoc w -załatwieniu spraw urzędowych, współpraca z działem HR)
-Wspieranie procesu w zakresie organizacji kursów językowych, mieszkania, szkoły dla dzieci dla Pracowników Ukraińskich (współpraca z działem Administracji)
-Wsparcie w budowaniu budżetu rekrutacyjnego
-Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi
-Udział w realizacji innych działań z obszaru miękkiego HR (m.in. szkolenia, rozwój, konferencje, employer branding)
-Dbanie o zgodność wszystkich procedur z RODO

Requirements

Zaaplikuj, jeśli:

-Masz kilkuletnie doświadczenie w rekrutacji (warunek konieczny) i lubisz się tym zajmować ( rekrutacja to Twoja pasja)
-Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, ukraińskim / rosyjskim i polskim (warunek konieczny)
-Masz doświadczenie w rekrutacji na stanowiska digitalowe & mediowe (mile widziane, nie obligatoryjne)
-Potrafisz prowadzić parę projektów naraz i pracować z osobami na wszystkich szczeblach w organizacji
-Masz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
-Myślisz krytycznie, wyciągasz wnioski, uczysz się na błędach
-Jesteś samodzielny/a i nastawiony/a na realizacje zadań

What we offer

Jacy jesteśmy:

-Zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
-Dzielimy się wiedzą – chodzimy na zewnętrzne szkolenia, ale też robimy je dla siebie wzajemnie, mamy GroupM Academy i Letnią Szkołę Komunikacji
-Otwarci – pracujemy w zróżnicowanych wiekowo i osobowościowo zespołach
-Lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach
-Mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
-Kreujemy standardy w branży mediowej – jesteśmy prekursorami innowacyjnych działań, a inne firmy podążają ścieżką, którą wyznaczamy
-Pracuje u nas wewnętrzny coach
-Działają u nas HRowe programy: płatnych poleceń, relokacji i staży w ramach naszej grupy – nie nudzimy się 😊
-Nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
-Mamy nowe biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze
-W piątki pracujemy do 15.00

Oferujemy:

-Pełne wyzwań zadania i dużą samodzielność
-Możliwość wdrażania własnych pomysłów
-W przyszłości możliwość rozwoju w pozostałych obszarach miękkiego HR
-Dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
-Pracę w naszym nowym biurze w Campusie Koneser, blisko metra Dworzec Wileński
-Elastyczne godziny pracy
-Możliwość pracy zdalnej
-Umowę o pracę
-Benefity (po okresie próbnym):, opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Medicover Sport lub punkty w ramach kafeterii Medicover, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego w czasie pracy

simliar jobs

Full time
Position Hybrid
Place
Warsaw, Szpitalna 8A, Poland
B2B
Place
Warszawa, Poland
Full time
Position Stationary work
Place
Warsaw, Poland
B2B
Place

some text here..

apply to: Recruitment & Talent Specialist (with Ukrainian)