Iryna

Khomenko

PROFILE

Job position (preferred)

Type (preferred)

Contract (preferred)

Portfolio / cv

SHARE

PRINT

Witam!
Nazywam się Iryna Khomenko i jestem z Ukrainy, jestem Polką z narodowości i posiadam Kartę Polaka. Mam dwa wyższe wykształcenie, jedna z nich jest licencjatem sztuki. Przez 17 lat pracowałem jako projektant i Art-dyrector w dużych firmach w Kijowie. Potrafię nie tylko zarządzać pełnym cyklem projektowania od podstaw, ale także samodzielnie rysować, zarówno odręcznie, jak i przy pomocy programów graficznych. Pracuję na MACu Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio na mojej stronie internetowej, jak również portfolio na microstockach. Naprawdę potrzebuję tej pracy iz wielką przyjemnością będę się uczyć nowych rzeczy.
Strona internetowa i portfolio: http://yudenko.com
Portfolio ilustracji microstockowych: https://www.shutterstock.com/g/Iryna_Khomenko
Kierunki, w jakich mogę pracować w Warszawie:

  1. Projektowanie, poligrafia Doświadczenie 17 lat. Doskonała znajomość pakietu Adobe Creative Suite.

  2. Ilustrator Microstock Doświadczenie w różnych microstockach – 7 lat.

  3. Ilustratorka książek dla dzieci i innych Doświadczenie zawodowe 12 lat. Klienci – związek pisarzy Izraela.

  4. Ceramika artystycznaм Doświadczenie zawodowe 8 lat. Własna manufaktura ceramiki pod TM „IrenMar”

  5. Arteterapia, tworzenie kolorowanek dla dorosłych Doświadczenie zawodowe 3 lata. Tworzę tematyczne, szczegółowe kolorowanki dla dorosłych.

  6. MalarzDoświadczenie 23 latа. Rysuję na zamówienie akwarele, oleje, grafiki. Rysuję w różnych gatunkach i na różne tematy. Obrazy abstrakcyjne do biura i domu.

  7. Dyrektor artystyczny, pedagog Doświadczenie 17 lat. Potrafię organizować pracę grup twórczych w różnym wieku, a także prowadzić zajęcia, kursy mistrzowskie w następujących obszarach: Ceramika (szamot, glina)·Tekstylia dekoracyjne (gobelin, aplikacja z tkaniny)·Malowanie (akwarela, olej, tempera)·Grafika (tusz, ołówki, pastele)·Projekt artystyczny (papier, tkanina)

  8. Bajkoterapia Doświadczenie zawodowe 15 lat. Bajki edukacyjne, adaptacyjne, psychologiczne i korekcyjne piszę po rosyjsku, angielsku i ukraińsku.

  9. Menedżer sztuki Mogę organizować imprezy kulturalne zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Organizuj i organizuj imprezy tematyczne, zarządzaj teatrem dla dzieci itp. Twórz również kreatywne produkty drukarskie dla wszystkich wydarzeń.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Description

Experience

Tools used

Other

simliar employees

NAME
Position (preferred)
Design
NAME
Position (preferred)
IT / Technology
NAME
Position (preferred)
Agency Creative

some text here..

Share This

Share this with your friends!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Contact with: Iryna Khomenko

You do not have permission to view contact information.